Aktualności

Rząd nie zaszkodził, ale i nie pomógł -
Rząd nie zaszkodził, ale i nie pomógł - "Puls Biznesu - dodatek specjalny" maj 2007.
Jak podsumować inwestycyjny klimat w branży TSL? Krótko: słonecznie i ciepło z okresowymi tylko załamaniami pogody.
Specjalistyczny tabor wydłuża okres zwrotu inwestycji -
Specjalistyczny tabor wydłuża okres zwrotu inwestycji - "Gazeta Prawna" 30 maj 2007.
Latem wzrasta spożycie produktów chłodzonych i mrożonych. Również farmaceutyki wymagają większej ostrożności i niższej temperatury podczas transportu. Ceny za obsługę logistyczną zwłaszcza leków, mogą być wyższe nawet dwukrotnie. Brakuje specjalistycznych samochodów chłodni.
Dartom głównym bohaterem Pucharu Polski Strong Man
Dartom głównym bohaterem Pucharu Polski Strong Man
27 maja na Stadionie Miejskim przy Al. Mokronowskich 4 o godz. 14 00, odbyły się zawody z cyklu Puchar Polski Strong Man, sponsorowane przez firmę Dartom. To prestiżowe zawody, które na stałe wpisały się do kalendarza sportów siłowych w Polsce. Charakteryzują się one wysokim poziomem organizacyjnym jak i sportowym. O godz. 11 00 na Placu Wolności została przeprowadzona konkurencja “przeciąganie Tir-a”, której głównym bohaterem była ciężarówka firmy Dartom.
Bogoria mistrzem Polski!
Bogoria mistrzem Polski!
Sponsorowana przez Dartom drużyna Bogorii Grodzisk Mazowiecki zdobyła trzeci raz z rzędu drużynowe mistrzostwo Polski w tenisie stołowym!
Daniel Górak w
Daniel Górak w "16" najlepszych w Europie
Reprezentant Polski Daniel Górak, zawodnik Bogorii Grodzisk Mazowiecki sponsorowanej przez Dartom, znalazł się w najlepszej 16 tenisistów stołowych podczas mistrzostw Europy w czeskiej Ostrawie.
Bogoria wygrała na inaugurację
Bogoria wygrała na inaugurację
Sponsorowana przez Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki zwyciężyła w Grudziądzu Olimpię-Unię 3-1 w meczu 1. kolejki rozgrywek Superligi tenisa stołowego.